Akce na sluneční bryle

Kvalita čoček

Plastové čočky jsou lehčí, mají delší životnost a jsou odolnější!

 

ztenčené čočkyDioptrické čočky můžeme podle materiálu rozdělit na skleněné a plastové. V dnešní době jsou nejpoužívanější právě plastové čočky. Oproti skleněným mají řadu výhod jako například nižší hmotnost, možnost větší tvarovatelnosti a odolnost.
Všechny námi nabízené brýle mají plastové čočky. Kromě výše uvedených výhod je doporučujeme i proto, protože jsou velmi tvrdé a prakticky stejně odolné jako čočky ze skla. To znamená, že jsou odolné proti poškrábání, UV záření a mají dlouhou životnost.
 

Proč si vybrat skla s povrchovou úpravou?


Díky povrchové úpravě čočky lze dosáhnout vyšší komfort při nošení brýlí. Maximální vizuální komfort za bezkonkurenční cenu! My Vám nabízíme brýle s tvrzenými skly, úpravou proti poškrábání, antireflex, UV 400 filtr, skla s hydrofobním povrchem, teflonovou úpravu, barevnou úpravu čočky i pouzdro a čistící utěrku z microfiber vlákna za jednotnou cenu 1.390 Kč při brýlích s progresivními čočkami za 4.390 Kč!

Úprava skel Vám zaručí vyšší komfort!

antireflexní vrstva čočekAntireflex:


Antireflex Vám nabízí mnoho výhod. Antireflexní vrstva zabraňuje zrcadlení na povrchu brýlových čoček, čímž umožňuje ostřejší vidění bez větší námahy Vašich očí. Výhody antireflex oceníte především při večerním řízení auta a při práci s  počítačem, ale i při běžném nošení. U čoček, které nemají takovou povrchovou úpravu, se odraz z monitoru přidá k odrazu ze skel brýlí, a tím sníží kontrast. Vyšší propustnost viditelného světla oproti běžné čočce je další výhodou antireflexu. Vaše skla budou průhlednější a Vy budete vnímat svět kolem Vás kontrastnější.
 

Při vyšších dioptriích bude sklo brýlí díky antireflexní vrstvě působit opticky tenčeji.
 

Při slunečních brýlích s barevnou úpravou čočky jsou odlesky okolí obzvlášť nepříjemné. Antireflexní vrstva snižuje rušivé odlesky a zvyšuje vizuální komfort.
 

Antireflexní vrstvu ocení i lidé ve Vašem okolí, protože při komunikaci s Vámi je nebude oslepovat odraz z Vašich brýlí a Vaše oči vyniknou.
 

Ochrana proti poškrábání (Hard Coating):


Vrstva Hard Coating dělá čočky odolnějšími vůči poškrábání a vzniku šmouh, a tím prodlužuje životnost brýlí. Díky ní zůstanou Vaše skla i při každodenním čištění dlouhodobě chráněna před jemnými škrábanci.
 

UV ochrana
 

UV záření je škodlivé nejen pro pokožku, ale i pro oči. Může způsobit nevratné poškození zraku, které se věkem znásobuje, právě proto jsou všechny naše brýle vybavené nejvyšší UV ochranou. Díky vysoké ochraně je sítnice oka chráněna před nebezpečným UV zářením, i když je zataženo. Všechny brýle z naší nabídky si můžete objednat i jako brýle sluneční!

Hydrofobní úprava čočky (Lotus Effect) a Clean Coating - antistatická vrstva:    
 

Už žádné otisky prstů a kapky vody na Vašich brýlích! Tento povrch zajišťuje odolnost čočky vůči nahromaděné vlhkosti a zachycuje nečistoty a prach.

 

Barevná úprava čoček: Rozhodněte se pro kontrast!
 

barevní čočky brýlíVyzkoušejte barevné čočky nejen v klasických slunečních brýlích. Barevná úprava čočky zvyšuje kontrast a dodává zcela nový vzhled.
Opti24 Vám nabízí Vaše vysněné brýle i s barevnou úpravou čočky. Zbarvení nabízíme v sedmi různých tónech - hnědá, šedá, modrá, vojenská zelená, růžová, žlutá a zelená a v pěti různých odstínech, od velmi jemné až po velmi silnou.
 

Díky našemu virtuálnímu zrcadlu si můžete Vámi zvolené brýle vyzkoušet s čočkami ve všech barevných provedeních.
V případě, že brýle plánujete nosit jako sluneční, doporučujeme Vám vybrat si z barevných odstínů hnědá, šedá nebo zelená, a to v nejtmavším tónu.
 

Více o slunečních brýlích si můžete přečíst zde: sluneční brýle