×

Kategorie nenalezena!

Brýle Boss Orange

Kategorie nenalezena!

Brýle BOSS Orange

Úspěch značky Hugo BOSS začal v roce 1924 v německém městě Metzingen. Tehdy založil svou továrnu, kde zpočátku vyráběly košile, spodní prádlo a později i pracovní oděvy. Až o 25 let později začala společnost navrhovat elegantní pánské obleky, které umožnily značce propracovat se mezi přední světové výrobce. Hugo BOSS nabízí vedle značky HUGO a BOSS na mezinárodním módním trhu i další linie jako BOSS Green a BOSS Orange. Kromě oblečení a různých doplňků tento módní dům nabízí i parfémy.

Brýle BOSS Orange - jednoduchá elegance s přehledem

Značka BOSS Orange je ještě docela mladá značka, nová linie byla založena teprve v roce 2000 Wernerem Baldessarini. Právě v této linii je nejvíce cítit italský vliv. Značka BOSS Orange ztělesňuje mladý a neformální módní styl. Kromě oblečení nabízí značka i celou řadu módních doplňků. Kromě značkových slunečních brýlí sem patří i dioptrické brýle Boss Orange. Jemné barvy a decentní vzory dělají značkové brýle BOSS Orange stylovým společníkem do práce i pro volný čas. Výrazné logo BOSS Orange a název značky jsou zobrazeny na vnější straně obruby.

Jednoduché online objednání v Opti24.sk

Objednejte si své nové brýle od Opti24 a získáte k nim i kvalitní skla s dioptriemi přesně podle Vašich potřeb. Cena také zahrnuje antireflex, UV filtr, antistatickou vrstvu a tvrzená skla. Pokud by Vám BOSS Orange brýle navzdory všemu nesedly, v rámci 30denní záruky je můžete poslat zpět. V případě jakýchkoliv dalších otázek týkajících se brýlí BOSS Orange nebo procesu objednávání neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky.