×

Kategorie nenalezena!

Kategorie nenalezena!

Brýle Armani - jednoduchá elegance

Již téměř 40 let je Giorgio Armani s luxusními značkami Emporio Armani a Giorgio Armani jedním z výrazných osobností, které udávají módní trendy. Emporio Armani představuje "novou, mladou návrhářskou krev". Jeho kolekce je určena hlavně pro mladší generaci. Přitažlivé volné formy při zachování kvality, elegantní, sportovní, svěží střih, prostě výjimečný styl, který si každý zamiluje. Danou linii je možné pozorovat i při slunečních brýlích dané značky. Kolekce svým designem a vynikající kvalitou přesvědčila stejně dámy, tak pány. Brýle Emporio Armani jsou pro módy chtivé lidi, kteří preferují jednoduché tvary. Kolekce sestává ze slunečních i dioptrických brýlí. Design je vždy originální a všechny brýle zdobí nezaměnitelný Emporio Armani symbol - orel.

Brýle Emporio Armani s Vašimi dioptriemi

Typickými znaky všech dioptrických modelů z kolekce Emporio Armani jsou čisté linie a jednoduchá elegance. Jemné barvy a klasický, jedinečný design celorámových, ale i polorámových brýlí Emporio Armani je v kruhu podnikatelů obzvláště populární. Pro ty, kteří se chtějí více zviditelnit, nabízí Armani kolekci dvoubarevných modelů nebo brýle se skvrnami. Exkluzivní a nevšedně působí transparentní modely Emporio Armani z linie Transparent. Jasné barvy v transparentním plastovém rámu s velmi úzkými kovovými stranicemi jsou příznačné pro tyto mladistvé brýle.

Objednejte si Vaše nové Emporio Armani brýle v Opti24

Vyberte si své oblíbené brýle značky Emporio Armani v Opti24 a získáte kvalitní skla s Vašimi dioptriemi k tomu gratis. Vše, co k tomu potřebujete, jsou hodnoty z Vašeho předpisu / receptu. V ceně jsou zahrnuty také antireflex, UV ochrana, HardCoating a Clean Coating - antistatická vrstva. Další extra výhody, jako jsou prémiová progresivní (multifokální) skla nebo hydrofobní úprava čočky, si během procesu objednání můžete jednoduše přiobjednat. Skla budou vsazená v certifikované dílně v Německu a během několika dnů Vám budou dioptrické brýle Emporio Armani zaslány na Vaši adresu, přímo domů. V případě jakýchkoliv otázek týkajících se slunečních či dioptrických brýlí Emporio Armani nás neváhejte kontaktovat. Skvělý zákaznický servis je Vám prostřednictvím e-mailu, online chatu nebo telefonu plně k dispozici.