Brýle Hugo Boss

Brýle Boss

Brýle Hugo Boss
Zobrazit:
Tříděno podle:

Brýle Boss - designové brýle geniální značky

Společnost HUGO BOSS byla založena v roce 1924 Hugem Ferdinandem Bossem, její kořeny sahají do německého města Metzingen a dnes je jednou z nejznámějších německých módních firem, stala se módní supervelmocí. HUGO BOSS nabízí několik linií pro různé cílové skupiny. Kolekce BOSS jsou ztělesněním elegance a luxusu. Produkuje oblečení od široké škály společenských oděvů a večerních rób až po klasickou volnočasovou módu. Design a kvalitní materiál jsou příznačné i pro brýle BOSS. Exkluzivní detaily a prostá elegance kolekce brýlí BOSS stírá hranice mezi pracovním a volným časem. Nadčasové brýlové obruby BOSS budou Vaším věrným denním společníkem.

Vaše nové dioptrické brýle BOSS

Jedním z nejoblíbenějších modelů je BOSS 0640, který oslovuje zejména mladou generaci. V nabídce našeho online shopu naleznete BOSS 0640 v různých tvarech a barevných provedeních. Obzvláště dámy nosící brýle ocení model BOSS 0687 s Cat-Eye tvarovanými čočkami. Dámské tváři obzvlášť sluší lichotivý model BOSS 0687, najdete ho v naší nabídce v klasických i v pastelových barvách, ale také v transparentním provedení. Kromě těchto extravagantních kousků nabízí značka BOSS i širokou škálu decentních brýlí.

Jednoduché online objednání brýlí v Opti24

Vyberte si své oblíbené brýle značky BOSS a získejte kvalitní skla s Vašimi dioptriemi k tomu gratis. Vše, co k tomu potřebujete, jsou hodnoty z Vašeho předpisu / receptu. V ceně je zahrnut také antireflex, UV ochrana, HardCoating a Clean Coating - antistatická vrstva. Další extra výhody, jako jsou prémiové progresivní (multifokální) skla nebo hydrofobní úprava čočky, si během procesu objednání můžete jednoduše přiobjednat. Skla budou vsazená v certifikované dílně v Německu a během několika dnů Vám budou dioptrické brýle BOSS zaslány na Vaši adresu, přímo domů. V případě jakýchkoliv otázek týkajících se slunečních brýlí BOSS neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis prostřednictvím e-mailu, online chatu nebo telefonu. Objevte také širokou nabídku BOSS slunečních brýlí v nabídce Opti24.