×

Kategorie nenalezena!

Brýle Polo Ralph Lauren

Kategorie nenalezena!

Brýle Polo Ralph Lauren

Před 40 lety začal Ralph Lauren vyrábět kolekci kravat značky Polo a v současnosti je jeho společnost americkým módním impériem. Polo Ralph Lauren je zkratka pro sportovní módu s luxusním charakterem, která přesvědčí i vysoce kvalitními materiály a dokonalým zpracováním. Polo Ralph Lauren má jedinečný smysl pro kombinaci nadčasového designu s opulentními materiály a vytváří tak výjimečné propojení moderní a klasické, nestárnoucí módy. V kolekci doplňků Polo Ralph Lauren hrají dioptrické brýle a sluneční brýle nepostradatelnou roli. Tak jako na luxusních oblecích a doplňcích se nachází logo společnosti, zkratka ,,RL" je zobrazena i na boční straně obrub.

Objednání dioptrických brýlí Polo Ralph Lauren v Opti24

Dioptrické rámy Polo Ralph Lauren představují jednoduchou eleganci, díky tomu jsou snadno kombinovatelné s různými styly. V našem internetovém obchodě Opti24 najdete dioptrické brýle různých tvarů, ať už jako polorámy nebo celorámy. V nabídce máme modely od klasických brýlí na čtení až po Polo Ralph Lauren brýle s širším rámem a barevnými akcenty - je z čeho vybírat!

Rozhodněte se pro nové brýle Polo Ralph Lauren v Opti24

Rozhodněte se pro nové brýle Polo Ralph Lauren v Opti24 a získáte kvalitní skla s Vašimi dioptriemi - jsou již zahrnuty v ceně. Vše, co k tomu potřebujete, jsou hodnoty z Vašeho předpisu / receptu. Cena obsahuje také antireflex, UV ochranu, HardCoating a Clean Coating - antistatickou vrstvu. Další extra výhody jako jsou prémiové multifokální skla nebo samozabarvovací skla si během procesu objednání můžete jednoduše přiobjednat. Skla budou vsazená v certifikované dílně v Německu a během několika dnů Vám budou dioptrické brýle Polo Ralph Lauren zaslány na Vámi uvedenou adresu. V případě jakýchkoliv otázek týkajících se slunečních či dioptrických brýlí Polo Ralph Lauren nás neváhejte kontaktovat. Zákaznický servis Opti24 je Vám prostřednictvím e-mailu, online chatu nebo telefonu plně k dispozici.