×
Tento web používá soubory cookies, pokračováním souhlasíte s používáním těchto souborů. Více informací

Záruka spokojenosti na dioptrické brýle Opti24

Posted by akos 25/07/2016 0 Comment(s)

záruka spokojenosti a vrácení peněz na brýle

Odstoupení ve lhůtě 14 dní

Zákon dává spotřebiteli právo odstoupit od smlouvy v případech uzavření smlouvy přes internet. Při nákupu na dálku sice nemáte možnost si věc předem vyzkoušet, zato ji však můžete vrátit. Zboží si můžete vyzkoušet, Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Odstoupit můžete i e-mailem, nejlepší možností je zaslání vyplněného formuláře:Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy . Možnost odstoupení do 14 dnů „bez důvodu“ se nevztahuje na: zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (dioptrické brýle).

Nakupujte bez rizika s extra garancí od Opti24

Vybrali jste si z naší nabídky brýle a rádi byste si je objednali, ale nejste si jistý / á, zda se Vám opravdu budou hodit, zda Vám padnou jako "ulité", zda budou odpovídat Vaším představám?
Nemusíte se obávat! Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme 30 denní záruku vrácení peněz!

Podmínkou získání 30 denní lhůty vrácení peněz, je přeposlání (naskenovaného, odfoceného) receptu,poukazu na brýle se všemi potřebnými údaji (sférické dioptrie, cylindr, osa cylindru, PD vzdálenost) do 2 hodin od odeslání objednávky na info@opti24.cz, pro 100% jistotu správného zadání a vyplnění Vaší objednávky.

30 denní lhůta začne plynout až po obdržení Vašich brýlí. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.