×
Tento web používá soubory cookies, pokračováním souhlasíte s používáním těchto souborů. Více informací

Jak si vybrat správné brýle?

Posted by akos 26/07/2016 0 Comment(s)

jak si vybrat brýle

Jaké jsou dobré brýle?

Dobré brýle se perfektně hodí k typu Vaší tváře, dopřejí Vám maximální komfort i při jejich dlouhodobém nošení a hlavně Vám zajistí dokonalé vidění.
Tým Opti24 klade velký důraz na vynikající kvalitu za trvale nízké ceny. To znamená, že Vám nabízíme vysoce kvalitní čočky s povrchovou úpravou i prvotřídní obroučky. Naše brýle mají při správné péči vysokou životnost, a přesto jsou stále za bezkonkurenční cenu.

Jaké brýle se mi hodí?

Brýle zlepšují kromě vidění i Váš celkový vzhled a jsou také nezbytným módním doplňkem. Při jejich výběru tedy nesmíme kromě vlastního vkusu zapomínat ani na tvar hlavy, který nejvíce ovlivňuje výběr správných obroučků.
Jaký dojem chcete dosáhnout Vašimi novými brýlemi? Chtěli byste brýlemi podtrhnout Vás styl? Nebo toužíte po změně? Vše je možné! V naší nabídce najdete modely pro "byznysmenů", ale i na volný čas, ba i extravagantní kousky.

typ Opti24

Tip Akose:
  • Každému se hodí jiný typ brýlí
  • Vyberte si takové, které se líbí Vám
  • Volba závisí od osobního vkusu a stylu

Brýle podle typu obrub

Podle typu obrub nabízí Opti24 tři základní skupiny brýlí: Celoobruby, poloobruby a bezrámečkové (vrtané)
Bezrámečkové brýle představují elegantní linii, působí velmi decentně. Poloobruby působí jemně, ale přece jsou dostatečně viditelné, zatímco celoobruby vytvářejí zcela nový vzhled a dojem.

Celoobruby:

celoobruby

Celoobruby představují brýle v "klasickém" slova smyslu. Dnes se již vyrábějí z různých materiálů (kov, plast, titan), v různých tvarech i barvách. Celoobruby mohou být od sportovních a ležérních přes klasické, elegantní až po velmi módní, extravagantní. S celoobrubovými brýlemi je všechno možné! Protože hrají na tváři dominantní roli, dokážete nimi vytvořit zcela nový výraz Vaší tváře nebo Vám pomohou dotvořit a zvýraznit Váš styl. Celoobrubové brýle představují největší ochranu skel.

Dámske celoobruby >>Pánske celoobruby >>

Poloobruby

poloobruby

Poloobruby představují kompromis mezi celoobrubami a bezrámečkovými brýlemi. Tento typ brýlí se doporučuje, pokud jen mírně chcete zvýraznit tvar Vaší tváře. Většina poloobrub má shora obrubu a dolní část "volnou", ale v naší nabídce naleznete i modely jako např. Dinan, které jsou právě díky inverzi nevšední a poutavé.

Dámske poloobruby >>Pánske poloobruby >>

Bezrámečkové brýle

bezrámečkové brýle

Bezrámečové brýle představují najnenápadnejší volbu. To znamená, že brýle často na první pohled ani není vidět. Doporučují se i pro ty, kteří brýle potřebují, ale nechtějí měnit svůj vzhled. Stejně jsou velmi populární i v "business" kruzích. Působí velmi elegantně, čistě a decentně. Bezrámečkové brýle, hlavně titanové, jsou navzdory jejich minimálnímu "rámu" velmi trvanlivé a stabilní. Nejoblíbenějším bezrámovým modelem našich zákazníků je model Mackay, který se maximálně přizpůsobí Vašim potřebám.

Dámské bezrámečkové brýle >>Pánske bezrámečkové brýle >>

Správný výběr materiálu brýlových obrub

Kovové, titanové nebo plastové obroučky? Volba je jen na Vás!
Ať už odolné kovové, různé plastové obroučky či super lehké titanové, u nás najde každý to, co mu vyhovuje! Většina obroučků z nabídky Opti24 je vhodná i pro alergiky. Zde najdete výhody námi nabízených materiálů:

Kovové obroučky

kovové brýle

Kovové obroučky jsou velmi lehké, díky tomu nepředstavují pro Váš nos zátěž ani při celodenním nošení. Vypadají robustně a jsou zaručeně nerezavějící. Kovové obroučky působí vždy velmi elegantně.

Kovové dámské brýle >>Kovové pánské brýle >>

Plastové obroučky

plastové brýle

Široký výběr plastových obroučků různých tvarů a barev nabízí řešení pro každého. Obzvlášť módní hity se širokými obroučky a nápaditým designem je možné realizovat právě z plastu.

Plastové dámské brýle >>Plastové pánské brýle >>

Titanové obroučky

titánové brýle

Mimořádně populární jsou naše titanové obroučky. Jsou přibližně o 50 procent lehčí než běžné brýle s kovovými obroučky, jsou maximálně stabilní, proto mohou být tak tenké. Brýle vyrobené z tohoto materiálu jsou odolné vůči nepříznivým vlivům počasí a nerezaví.

Dámské titanové brýle >>Pánské titanové brýle >>